Różne źródła dochodów

Źródła dochodów.

Jest ich wiele Co najmniej o trzech mogłeś słyszeć. Są to, całkowicie odmienne kategorie, ale tylko jedna może uczynić Cię naprawdę wolnym. I tak wszystko sprowadza się w końcu do wolności finansowej oraz koniecznej ilości wolnego czasu. Zdecydowana większość ludzi ma albo zbyt dużo pieniędzy i zbyt mało wolnego czasu, lub za dużo wolnego czasu i za mało potrzebnych pieniędzy. Równocześne posiadanie wolnego czasu i wolności finansowej jest nadspodziewanie rzadkim zjawiskiem.

Jest to tak rzadkie, gdyż właśnie większość ludzi spędza całe swoje życie starając się pracować coraz ciężej dla swojego szefa którego nie lubią i nigdy nie udaje im się kroczyć do przodu. Myślą, że koniecznością jest ciężka praca, gdy tymczasem nie tędy droga do celu. Jeżeli zamiast skupiać się na ciężkiej pracy, zajęlibyśmy się  w wolnym czasie poznawaniem różnego rodzaju sposobów osiągania dochodów, mogliby dość szybko korzystać z dobrodziejstw emerytury, dziesiątki lat wcześniej.

A teraz przyjrzyjmy się bogatym ludziom. Oni na pierwszy rzut oka mają to wszystko. Mają dość gotówki i dosć wolnego czasu, z których mogą się cieszyć do woli. Zwykle także mają odpowiednie źródła dochodów, z których czerpią korzyści bez konieczności codziennej pracy.

Czy taka wolność finasowa jest tylko dla bogatych?

Jak to możliwe?

Prawdziwym sekretem bardzo majętnego człowieka jest to, że jeśli potrafi stworzyć jedno źródło dochodów, to nie jest to trudniejsze od stworzenia kolejnego źródła dochodów. Wszystko sprowadza się do odpowiedniej koncentracji i wysiłku.

3 różne źródła dochodów

1. Pierwsze źródło dochodu to jednorazowa sprzedaż lub praca na umowę krótkoterminową. Wykonujesz pracę dla klienta i na tym zarabiasz. To nie jest stała praca. Musisz zdobywać codziennie nowych klientów w celu utrzymania odpowiedniego statusu. Zazwyczaj jest to dochód osoby pracującej na własny rachunek, także samozatrudnionej.

2. Stały comiesięczny dochód. Jeśli pracujesz na etacie to otrzymujesz co miesiąc wynagrodzenie. Ale tylko wtedy jeśli pracujesz. Dopływ gotówki zatrzymuje się, gdy zdecydujesz się nie pojawić w pracy. Nawet jeśli zajmujesz bardzo dobrze płatne stanowisko, wciąż zarabiasz tylko wtedy gdy rzeczywiście coś robisz. Ten rodzaj dochodu jest naprawdę najmniej bezpieczny ze wszystkich, bo nie masz nad nim żadnej kontroli. Firma może pozbyć się pracownika w każdej chwili, zostawiając go bez żadnego źródła dochodów.

Człowiek bogaty nigdy nie zgodzi się na taki brak kontroli,  wybierze opcję numer 3.

3. Dochód rezydualny albo  pasywny lub emerytalny. Pasywny dochód jest najpotężniejszym z 3 źródeł dochodów. „Pasywny dochód” oznacza, że będziesz nadal zarabiać długo po skończeniu pracy, że będziesz tworzyć i powiększać Twój wolny czas i zarobiać coraz więcej pieniędzy. Po prostu będziesz mieć czas i pieniądze!

Przykładem pasywnych dochodów może być sprzedaż książki dla autora, lub wynajem własności dla właściciela, lub zyski z samodzielnej (zaautomatyzowanej) działalności gospodarczej.

Pewne jest, że taki dochód jest poza zasięgiem możliwości dla większości zwykłych ludzi, chyba że mają wielki talent do pisania bestsellerów, inwestują w nieruchomości, lub zatrudniają pracowników i umieją nimi zarządzać.

Źródła dochodów w internecie.

Obecnie wiele poważnych firm oferuje możliwości pozyskiwania pasywnego źródła dochodów. Nasza grupa współpracuje z wieloma firmami dającymi pasywne dochody. Nie ma sensu, aby nadal tkwić w znienawidzonej pracy i niewiele zarabiać.

Wykonaj pracę raz, a zarabiaj na tym wielokrotnie. Wiem, że Twój domowy biznes jest w stanie zarobić odpowiednie sumy!

Dołacz do naszegoo zespołu i korzystaj z  praktycznej wiedzy prowadzącej do pewnego sukcesu. Nigdy nie będziesz pozostawiony sam sobie.

http://jadwigapolaska.pl/wspolpraca-1/

kliknij w obrazek

Twórz swoje źródła dochodów i ucz się od ludzi, wiedzących jak zarabiać naprawdę!

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

2 komentarze

  1. 14.12.2014

    Karta CASHBACK Lyoness jest przykładem dochodu pasywnego. Warto poznać jej możliwości.

  2. 19.04.2013

    Są różne dochody ale nasz dochód pasywny po przez pracę w internecie jest lepszy. Dlaczego? Bo jest wiele firm ale taka Firma jak Familo nie ma nigdzie. Gorąco polecam. 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *