Pomysł na dodatkowy zarobek.

Chcesz poznać pomysł na dodatkowy zarobek? Chcesz poznać jego możliwości?

Dodatkowy zarobek, to to czego potrzebujesz abyś mógł poczuć się znowu bezpiecznie i niezależny finansowo.

Problemy finansowe, niepewność brak poczucia bezpieczństwa stały się dla wielu ludzi często poruszanym tematem. Przyczyn jest wiele. Brak pracy,  słabiutka emeryturka czy renta, wieloletnie kredyty, strata pracy, powodują że….  dodatkowy zarobek to jedyne rozwiązanie dla odzyskania równowagi finansowej. Powszechość tego tematu spowodowała,  że postanowiłam o tym napisać na moim blogu. Poznałam prosty sposób na pracę dodatkową, który tu przedstawię. Jest nim najprostsza czynność jaką są ZAKUPY. Nie wierzysz?, że to właśnie one mogą być źródłem dochodu i to nie byle jakiego bo nawet dochodu pasywnego. Wszystko zależy od Ciebie jak wiele poświęcisz temu czasu i ile bedziesz chciał zarobić. Dodatkowy zarobek, masz w zasięgu ręki. Zacznę od początku. Robisz jak zawsze zakupy sklepach oraz bedziesz ich LOJALNYM KLIENTEM. Polecając go innym możesz mieć dodatkowy zarobek a nawet dochodowy biznes. Zyskujesz DO 5% cash back oraz SP to bonus lojalnościowy na kolejne zakupy.  pomysł na dodatkowy zarobekZakupy można zrobić bezpośrednio w sklepie lub przez internet, siedząc wygodnie w fotelu przed swoim własnym komputerem. Sa to powszechnie znane produkty sklepów spożywczych, paliwo, ubrania, samochody, materiały budowlane, chemia gospodarcza, artykuły przemysłowe, karma dla zwierząt,  tekstylia, dla ogrodu: nasiona, trawy narzedzia i wiele wiele innych artykułów wszystkich branż bezwzględnie potrzebnych w codziennym życiu…. potrzebnych na codzień jak tlen do oddychania. Choć brzmi to inaczej, kupując mądrze zarabiamy a zarabione pieniądze zmniejszają nam wartość kolejnych zakupów….Ale to nie koniec, możemy nadal uzyskiwać coraz więcej a w opcji biznesowej, nasz dodatkowy zarobek będzie się powiekszać aż zamieni się w dochodowy biznes. Grosz do grosza i tworzą się coraz większe wartości …..aż do kilku tysięcy złotych.

Podaj telefon z prefixem kraju w jakim przebywasz, oraz e-mail. Wyślę do Ciebie zaproszenie. Zarejestrujesz się sam. Dodatkowy zarobek z własnych zakupów jest w zasięgu Twojej ręki. Zapraszam.darmowa rejestracja

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

9 komentarzy

 1. 21.08.2013

  Jestem całym sercem z Familo, a przede wszystkim z jego pomysłodawcami, i organizatorami, którzy wykonali i wykonują wielką pracę dla ludzi, by mogli tańszym kosztem żyć i bez obaw patrzeć w przyszłość. Byłoby cudownie, gdyby ludzie zdali sobie sprawę, że dziś gdy mówi się – „Dawać ludziom to, czego potrzebują” organizatorzy familo naprawdę dają ludziom to, czego im potrzeba, poświęcając na to ogrom własnego wkładu – pieniędzy, czasu, pracy. Dają ludziom niemal gotowca. Tylko brać, robić tu zakupy i zapraszać. Ludzie powinni zrozumieć, że w pogoni z pieniędzmi tu je mają. One tu na nich czekają.

 2. 07.05.2013

  Zdecydowanie tak! W Familo dodatkowy zarobek jest w zasięgu ręki i co ważne w zasięgu ręki dla każdego kto podejmie decyzje i działanie. Często ludzie jednak wolą narzekać i marudzić, że brakuje im pieniędzy niż pomyśleć, znaleźć rozwiązanie i zacząć działać.

 3. 05.05.2013

  Dodatkowy zarobek to chyba marzenie większości ludzi. Ja w życiu próbowałem dodatkowo dorobić w różnych branżach. Ale zawsze było jakieś ” ale ” Tu w Familo widzę że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Wszystko jest tak policzone że nie ma innej możliwości. Tylko brać się do pracy i czekać na dodatkowe dochody. A ZUS jak coś dołoży do emerytury to dobrze też wezmę.

 4. 02.05.2013

  Wszystko to suche fakty.
  Dlatego warto wspomnieć o momencie, kiedy postanawiasz,że w koszyku masz już wystarczająco dużo potrzebnych Ci zakupów i przechodzisz do podsumowania. I obserwujesz, jak wyliczona kwota pomniejsza Ci się o wypracowane rabaty .Zapewniam, że wrażenie niezwykle przyjemne.
  I kolejny taki moment, kiedy czytając fakturę, masz zapisane tak niskie ceny, że aż chciałoby się biec i pokazywać ją kazdemu aby i on tak mógł kupować 🙂

 5. 30.04.2013

  Jadziu świetny artykuł.
  Najwyższy czas aby nasze niedowiarki końcu przejrzeli na oczy i zrobili zakupy, ponieważ jest naprawdę warto, a te rabaty to sam przyjemność robienia tańszych zakupów.
  Zgadzam się również z wypowiedzią Zygmunta który trafił celnie w 10-tkę.
  Pozdrawiam 🙂 🙂

 6. 29.04.2013

  To prawda, najlepszym zabezpieczeniem jak to wiele osób mówi na starość jest zbudowanie dochodu pasywnego. Szkoda jednak, że mało ludzi o tym myśli. Niestety większość liczy na ZUS. Jednak trzeba sobie zadać pytanie jak długo będzie istnieć nasz ZUS skoro jest już teraz jest bardzo zadłużony. Familo daje nam wspaniałą możliwość budowania dochodu pasywnego przy wykonywaniu protej, codziennej czynności robienia zakupów.

  • 17.02.2014

   Familo to ciekawy projekt, jednak przez takie wpisy jak ten, który jednak gdzieś widnieje w sieci, podobnie jak tysiące podobnych stwierdzeń, zdaje mi się że osoby będące w Familo nie mają pojęcia o tematach na które się wypowiadają. prosze o odpowiedź na proste pytanie: W JAKI SPOSÓB ZUS miałby przestać istnieć? przypominam ze to nie przedsiębiorstwo które podlega przepisom prawa upadłościowego.
   pozdrawiam Marcin S.

 7. 28.04.2013

  To jest właśnie to. Robiąc codzienne zakupy wystarczy trochę zmienić przyzwyczajenia, otworzyć się na nowe trendy i koniec kłopotów. Ponieważ dochody będą rosły, możemy w pewnym momencie podziękować ZUS-owi za zapomogę zwaną emeryturą, bo będziemy mieć własnoręcznie wypracowane dochody pasywne, kilka lub kilkunastokrotnie wyższe.

 8. 28.04.2013

  Tak, to jest właśnie TO. Dodatkowy zarobek za to co i tak każdy robi codziennie. Miliony ludzi robią zakupy codziennie więc dlaczego by nie można było na tym zarobić, skoro i tak inni na tym zarabiają. Mam na myśli hurtownie, pośrednicy, transport, dzierżawcy magazynów,itp. Dlaczego MY nie moglibyśmy zarobić tej kasy zamiast innych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *