Pasywny dochód

Dwa dochody. Pasywny dochód i tradycyjny dochód? Który wybrać?
„Zyski pasywne są lepsze niż pensja. Pensja pozwoli Ci na skromne życie, pasywny dochód na zarobienie fortuny. Trudno się wzbogacić na pensji, ale każdy może się wzbogacić na pasywnych dochodach.” – Jim Rohn

Mam do Ciebie istotne PYTANIE:
Ile możesz zarobić, jeśli przestaniesz dziś pracować? Twoja odpowiedź, tak jak większości ludzi, brzmi prawdopodobnie „nic”. Jednak dla każdego majętnego człowiekao odpowiedź jest całkowicie inna. Bogaty człowiek jest to po prostu ktoś, kto nauczył się jak zarabiać pieniądze kiedy nie pracuje, kiedy jest na wakacjach, a nawet kiedy śpi.

Pasywny dochód – co to jest?

Bogaci nazwali ten rodzaj dochodu Pasywny dochód.

Pasywny dochód to dochody, które są wciąż wypłacane i nie ważne czy pracujesz czy nie. Możesz zarabiać pieniądze bez względu na to, co robisz, ponieważ dochody tworzą się same. To nie zależy od Ciebie. Więc jeśli miałeś pasywny dochód np.2000 zł na miesiąc, możesz wciąż jeszcze zarabiać 2000 zł co miesiąc, nawet jeśli wszystko co robisz to siedzenie w bujanym fotelu i czytanie gazety każdego dnia.

Bogaci ludzie nauczyli się, jak zarabiać „24/7” dwadzieścia cztery godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, Ty też możesz się tego nauczyć.

Jedyny pasywny dochód jaki większość ludzi będzie mogła otrzymywać są śmieszne odsetki od rachunku oszczędnościowego ich banku. Wyobraź sobie, co by było, gdyby pozostały dochód był odpowiednio duży, aby rzucić nielubianą pracę, lub nawet zrezygnować z pracy etatowej w ogóle …

Tradycyjne dochody:

W momencie przybycia do miejsca pracy zaczynasz być opłacanym pracownikiem i szef decyduje o tym ile zarobisz. Następnie, kiedy wychodzisz na koniec dnia przestajesz zarabiać pieniądze. To prawie niemożliwe, aby stać się bogatym w ten sposób, ponieważ każdy grosz który zarabiasz jest całkowicie uzależniony od Twojej obecności w pracy a przecież każdy dzień ma określoną liczbę godzin pracy. Jeśli nie pracujesz każdego dnia, przestajesz zarabiać pieniądze. Dlaczego większość ludzi wybiera to jako główny sposób zarabiania pieniędzy? Ponieważ nie wiedzą o wszystkich dostępnych alternatywach!

Pasywny dochód:

pasywny dochódW chwili, gdy budzisz się rano, zaczynasz zarabiać. W rzeczywistości, zarabiałeś przez całą noc. Wykonujesz jakąś pracę w ciągu dnia, która powiększy Twój Pasywny dochód. Kończysz pracę w godzinach wieczornych, ale twój pasywny dochód nie przestaje rosnąć. Jeśli zdecydujesz się na dzień wolny, lub pojechać na wakacje na tydzień, dalej zarabiasz pieniądze. Czy szef lub ktokolwiek inny sprzeciwi się i może wyłączyć Twój pasywny dochód? Nie ma na to żadnych szans!

To TY w pełni kontrolujesz sytuację i nikt nie może powiedzieć ile jesteś w stanie zarobić i kiedy zasłużysz na pensję.

Możesz pracować nad pasywnym dochodem już od dziś! Każdego dnia będzie on rosnąć coraz bardziej i bardziej.

Możesz zacząć zarabiać pieniądze zaraz po tym, jak tylko zdecydujesz się rozpocząć. Początek jest łatwiejszy niż myślisz. Chcesz go poznać ?. To kliknij w obrazek.

PASYWNY DOCHÓD

http://jadwigapolaska.pl/wspolpraca-1/

potrzebujesz więcej informacji na ten temat:  strona pt. ‚TEST WIEDZY’ dokładnie wyjaśnia w filmie kilku minutowym nr 6 na stronie http://jadwigapolaska.pl/test-wiedzy/

Nie pozwól nikomu określać ile jesteś wart!

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

8 komentarzy

 1. 14.12.2014

  Karta CASHBACK Lyoness jest sposobem do zarabiania pieniędzy. Weź ją i ciesz się dochodem, jaki możesz dzięki niej uzyskać. Możliwości są szerokie.

 2. 31.10.2014

  Dochód pasywny to jedyny dobry dochód w obecnych czasach. Niepewność jutra, jest głównym powodem który spowodował, że jestem takim dochodem czynnie zainteresowana. Dywersyfikacja dochodu też jest dobrym rozwiązaniem, by zmniejszyć ryzyko. Lyoness INT.AG. dało mi tę szansę, aby aktywnie w takich dochodach brać udział. Obecnie jestem z tego bardzo zadowolona. Pozdrawiam z Ciechocinka i zapraszam na moją stronę.

  • 23.12.2015

   Mario, poruszyłaś ważne tematy takie jak: dywersyfikacja dochodów, dochody pasywne, niepewność jutra, zmniejszenie ryzyka, to ważne powody choć nie najważniejsze, ponieważ CashbackCard Lyoness, zmieniła również moje życie i stała się sposobem na życie.

 3. 07.10.2013

  Lead artykułu świetnie ojadde sytuację w kraju. Bez indywidualnego odkładania pieniędzy na przyszłą emeryturę, nie ma co liczyć na środki z emerytury państwowej :/ co w efekcie faktycznie skończy się ogromny kryzysem. Jestem jeszcze osobą młodą, dlatego od razu zdecydowałam się na założenie f3j, przez co mam wpływ na swf3j standard życia po emeryturze.

 4. 07.05.2013

  O dochodzie pasywnym napisano i powiedziano wiele. Pomimo tego bardzo często nadal nie jest do końca dobrze rozumiany. Myślę jednak, że sukces już osiągnęli wszyscy, którzy otworzyli swój umysł i skierowali swoje działanie w stronę możliwość osiągnięcia pasywnego wynagrodzenia. Samo otwarcie, danie sobie szansy to pierwszy krok bez którego nic się nie wydarzy.

 5. 28.04.2013

  Dochód pasywny ma same zalety. W przeciwieństwie do tradycyjnego dochodu, sami możemy sobie wyznaczać ilość godzin, w których pracujemy. Nie trzeba pracować 8 lub więcej godzin. Ilość zarabianych pieniędzy jest tu nieograniczona. To ile zarobimy, zależy tylko od nas.

 6. 15.04.2013

  Familo jest wspaniałym dochodem pasywnym.
  🙂 🙂 🙂

  • 16.04.2013

   Powiem nawet więcej niż wspaniałym bo również bardzo prostym programem do zarabiania pieniędzy.To na prawdę wspaniała społeczność.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *