praca w internecie

http://jadwigapolaska.pl/o-mnie/

Jak praca w internecie zmieniła moje życie?

Jak praca w internecie stała się faktem?

Zacznę od początku….. Nazywam się Jadwiga Połaska. Urodziłam się i wychowałam w Warszawie. Pracowałam w wielu firmach polskich i zagranicznych. Zajmowałam różne stanowiska z dyrektorskimi włącznie. Wiele lat poszukiwałam idealnego rozwiązania. Zawsze zastanawiałam się czy moja praca jest odpowiednio wynagradzana? Czy proporcje wkładu pracy i rezultatu finansowego są w zgodzie z moją oceną? Z przykrością stwierdzam, że odpowiedz była negatywna.

Przepracowanie, brak czasu negatywnie odbijało się na rodzinie, moich pasjach i zainteresowaniach. … to była w pewnym sensie wegetacja. Byłam, nieszczęśliwa, wyczerpana i zaganiana… Cały swój czas poświęcałam na pracę, aby mieć wyniki. Miałam też zero czasu na wydawanie zarobionych w ten sposób pieniędzy. Czułam się jak w potrzasku wszystko to powodowało coraz większą frustrację i doskonale zaczynałam rozumieć w tych okolicznościach pojęcie, że „pieniądze szczęścia nie dają”.

W końcu postanowiłam to zmienić tak, aby nie mieć szefów i stresu mieć czas dla rodziny na podróże poszerzanie zainteresowań w zakresie ogrodów i kwiatów. Ta decyzja dała mi wielką satysfakcję i poczucie że świat jest piękny i warto żyć. Choć na początku nie była to praca w internecie.W 2005 roku rozpoczęłam swoją przygodę z Internetem. Aż praca w internecie przeistoczyła się w biznes. http://jadwigapolaska.pl/o-mnie/Mam więcej zadowolenia, jestem szczęśliwa poznaje nowych ludzi którzy podzielają moja wizje świata. Praca w internecie pozwoliła mi rozwinąć skrzydła. Teraz mogę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i wiedzą.

Przez wiele lat zarządzania finansami, wiem jak ważne są cyferki, jak bardzo od nich zależy nasz byt i standard życia każdego z nas. Jak z małych kwot robią się duże, powodując, że szybciej osiągamy nasze cele i podwyższamy  swój standard życia. Jak wiele zależy od konsekwencji w działaniu i podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

W czasie moich przemian popełniałam wiele błędów.  Współpracowałam z wieloma firmami, w których praca pomimo satysfakcji finansowej, również nie była tym czym bym chciała. Kierując się zasadą „jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”, więc nadal dążyłam do doskonałości.

Pisząc tego bloga pragnę przekazać jak największą ilość informacji dotyczących tematu praca w internecie, żeby każdy kto chce pracować w internecie nie popełniał już tych błędów jakie ja popełniałam.

Dlatego nie będzie tu niczego, czego bym nie poleciła, dając jednocześnie GWARANCJĘ otrzymania ZYSKÓW  wprost proporcjonalnych do zaangażowania w biznes.

Praca w internecie to ZYSKI z DOCHODU PASYWNEGO, korzystanie z narzędzi internetowych, video oraz email marketingu.

Zapraszam do współpracy osoby, dla których praca w internecie, w zaciszu domowym będzie idealnym rozwiązaniem.

Od 2008 roku prowadzę swój własny zespół, który skupia grupę przyszłych e-marketerów gdzie uczę jak należy budować biznes internetowy oraz staram się motywować ich do działania. Moi podopieczni osiągają liczne sukcesy, wielu z nich w kilka miesięcy osiąga wysokie dochody. Tak więc myślę, że jak już tu trafiłeś to pozostaniesz w naszym gronie. Jeżeli jakiś artykuł Ci się spodoba to proszę skomentuj go i poleć dalej.

Jeżeli praca w internecie jest dla Ciebie i jesteś zainteresowany współpracą ze mną to napisz lub zostaw swój adres email w zakładce współpraca„.

100 procentowy SUKCES osiągniesz wraz ze mną  bardzo szybko.

Gratuluję podjętej decyzji. 

Pozdrawiam

Zapraszam też na podstrony, kliknij w link:

spotkasz mnie na

ulubiony relax.

moja fotogaleria

obrazki są aktywne/kliknij/

Nigdy nie rezygnuj...

DECYZJA

http://jadwigapolaska.pl/o-mnie/