Narzędzia Marketingowe E-biznesu.

Najważniejsze Narzędzia Marketingowe w E-biznesie.

Chcesz wiedzieć jakie narzędzia marketingowe potrzebujesz? Jak zbudować dochodowy biznes w internecie?

Wiesz co to domena, hosting, blog i autoresponder?

Jednak zanim odpowiem na wszystkie pytania, wyjaśnię  że te narzędzia marketingowe były by niczym gdybyś nie istniał Ty . To właśnie Ty jesteś najważniejszą istotą internetowego marketingu. Dlatego istotne jest byś wiedział :….

 • Co chciałbyś osiągnąć?
 • Co będzie Twoim celem?
 • Jak wytrwale będziesz dążył do jego osiągnięcia?

Choć wydawałoby się że narzędzia marketingowe to oczywista i skuteczna recepta, to jednak nie jest ona tak prosta jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Musisz mieć pomysł na siebie i krok po kroku dążyć do jego realizacji. Choć praca ta wymagać będzie wielu miesięcy a może i lat to nie ma możliwości żeby Tobie się to nie udało jeśli naprawdę będziesz wytrwale i solidnie przez ten czas pracował.

Jak już będziesz znał ten najważniejszy element tej układanki to dopiero potem możesz poznawać kolejne narzędzia marketingowe. Należą do nich:

 1. DOMENA  – u mnie wygląda ona tak: http://jadwigapolaska.pl jest to nazwa Twojej strony internetowej. Od Ciebie i Twojego pomysłu zależy jak będzie wyglądała Twoja domena. Twój pomysł niech będzie dla Ciebie drogowskazem zastanawiając się nad tym. Polecam najskuteczniejszy,  blog ekspercki  tzn. imienazwisko.pl , wzorem może być mój blog.
 2. HOSTING – Jest nim fizyczne miejsce w sieci, gdzie będzie oczekiwał na odwiedziny internautów. To aspekt techniczny Twojego bloga . Inaczej jest to serwer gdzie spoczywają Twoje strony, pliki videa i zdjęcia.
 3. BLOG – masz go przed swoimi oczami!!! to podstawa marketingu internetowego. Polecam tylko WORDPRESS . Bez niego będzie Ci o wiele trudniej niż by się to wydawało.
 4. AUTORESPONDER – to program służący do automatycznego odpowiadania, kontaktującym się internautom ,wiadomościami o z góry ustalonej treści.

Tak więc TY plus CZTERY najważniejsze Narzędzia Marketingowe do budowania biznesu w internecie dadzą Tobie efekt końcowy, zwany SUKCES.

Zapraszam do Biuletynu aby uzyskać bonus i dostęp do dalszych wpisów informacyjnych.

Jeżeli masz pytania zapraszam do zakładki kontakt gdzie możesz wysłać mi pytania.

Przedstawię Tobie sposób, jak uzyskać takiego bloga za darmo, zyskując nieograniczony potencjał zarobkowy. Narzędzia Internetowe czekają właśnie na Ciebie.

Zapraszam do współpracy. narzędzia marketingowe

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

4 komentarze

 1. 14.12.2014

  zagadnienia warte poznania i zgłębiania wiedzy.

 2. 17.08.2013

  rzeczywiście aby zaistnieć w internecie potrzeba takich informacji. Chętnie skorzystam z nich przy budowaniu swojej marki w internecie. Pozdrawiam.

 3. 02.05.2013

  Narzędzia to podstawa ale jeszcze ważną sprawą jest ruch na stronę. Bez tego nasz blog nie istnieje w Internecie. Chcemy przecież by nasz blog był odwiedzany i czytany. Musimy sami sprowadzić ruch na stronę poprzez znajomych, ogłoszenia w portalach społecznościowych, fora itd. Dobrym rozwiązaniem jest zapisanie się do Grupy 100K. Pomagamy sobie nawzajem,czytamy artykuły, wystawiamy komentarze.Serdecznie zapraszam.

 4. 02.05.2013

  Bardzo cenna wiedza, szczególnie dla osób początkujących i chcących zaistnieć w internecie podstawy to jak fundament pod budowę wspaniałego wymarzonego domu. Najpierw musi być solidny fundament a potem to już tylko jedziemy dalej. Myślę ,że osoby zaczynające prace w internecie będą Tobie bardzo wdzięczne za informacje opublikowane na Twoim blogu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *