Ja i moi sponsorzy.

Ja i moi sponsorzy.

Każdego dnia robię zakupy i szukam rozwiązań jak koszty czyli moje pasywa zamienić w dochód czyli moje aktywa. Zdaję sobie sprawę jak ważne jest to w codziennym życiu, ……

dlatego chcę dzielić się z Wami tym co zmieniło moje życie. Mam nadzieję że będziemy razem śledzić informacje które przekazuję na moim blogu i stronach www.jadwigapolaska.pl/o-mnie/spotkasz-mnie-na/. To może być, też ważne dla Ciebie. Poznasz nowy sposób myślenia  w podejściu do zakupów i jego 10 korzyści.

Ważnym też jest, w każdym działaniu mieć wsparcie finansowe, aby móc kontynuować swoje działania przez wiele wiele lat. Dlatego też na moim blogu znaleźli się moi sponsorzy. Jeżeli i Ty zgadzasz się ze mną i uważasz, że jest to ważne dla Ciebie to skorzystaj z usług Mbanku oraz Home.pl przez moją stronę (widgety w prawym pasku bocznym) lub rozpocznij współpracę ze mną. Choć nic to Ciebie nie kosztuje, dasz w ten sposób wsparcie moim działaniom, bym mogła je nadal kontynuować i rozwijać.

Ja i moi sponsorzy serdecznie dziękujemy za zainteresowanie się naszymi ofertami i propozycjami rozwiązań.

Być może właśnie one staną się również Waszymi, korzystnymi rozwiązaniami w dalszym działaniu. Czego Wam i sobie życzę.

Zapraszam do oglądania filmów, czytania, dyskusji i kontaktu.

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających moją stronę.

 

 

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

3 komentarze

 1. 03.01.2016

  Jak zwykle nasza ukochana Jadwiga tryska energią i coraz to nowszymi pomysłami. Faktem jest że można na własnych zakupach wiele zaoszczędzić. Nie wiele osób jednak wie o tym że polecając taką formę zakupów można również budować dochód pasywny. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem to serdecznie zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam i życzę wszystkim wielu sukcesów.

  • 04.01.2016

   Jedno chciałam dodać taka forma zakupów jest ponadbranżowa i o zasięgu globalnym. A wielokanałowość dostępu jest dodatkowym atutem. tzn. możemy je robić: poprzez bony, bezpośrednio w sklepie, online – przez internet i przez smartfona.

   • 04.01.2016

    Dziękuję za komentarze i zapoznanie się z wszystkimi atutami tych form zakupów, a są one szerokie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *